Yerel Yönetişimde Rezilyans Projesi (RESLOG) Kapsamında Zeytinburnu Belediyesi için Sosyal ve Eğitim Aktivitesi Ekipmanları Tedariki

Sayın İlgili:

Teklife Davet Ek 1’deki Teknik Şartnamede detayları verilmiş olan “Yerel Yönetişimde Rezilyans Projesi (RESLOG) Kapsamında Zeytinburnu Belediyesi için Sosyal ve Eğitsel Aktivite Ekipmanları Tedariki” RESLOG-TUR-LVP-G-2020/07, için teklifinizi sunmanızı rica ederiz.

Teklifinizi lütfen ekli ihale dokümanının EK 1 ve EK 2’sinde sunulmuş formların rehberliğinde hazırlayınız.

Teklifler aşağıda belirtilen e-posta adresine, 27 Ocak 2021, Türkiye saati ile 17:00’a kadar gönderilmelidir:

İlgili Kişi: Vural DİKMEN
Satın Alma Sorumlusu, SKL International

E-posta Adresi:

vural.dikmen@sklinternational.se

E-posta ile gönderilen tekliflerin maksimum 30MB, virüssüz ve en fazla 3 e-posta iletimi ile sınırlı olması gerekir. Herhangi bir virüs veya bozuk içerikten arındırılmış olmalıdır. Aksi taktirde teklifler kabul edilmeyecektir.

İhaleyle ilgili diğer tüm bilgiler ve talimatlar için ekli ihale dokümanını inceleyiniz

Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

Dear Sir / Madam:

We kindly request you to submit your quotation for “Procurement of Social and Educational Activity Equipment for Zeytinburnu Municipality within The Scope of Reslog (Resiliance In Local Governance) Project” RESLOG-TUR-LVP-G-2021/01, as detailed in Technical Specifications provided as Annex 1 of the attached  RFQ document.  When preparing your quotation, please be guided by the forms attached as ANNEX 1 and ANNEX 2 to the RFQ document.

Quotations shall be submitted on or before 27 January 2021, 17:00 hrs. Turkey Local Time, via e-mail to the following e-mail address:

Focal Person: Mr. Vural DİKMEN

Procurement Officer, SKL International

E-mail Address:

vural.dikmen@sklinternational.se

Quotations submitted by email must be limited to a maximum of 30MB, virus-free and no more than 3 email transmissions.  They must be free from any form of virus or corrupted content, or the quotations shall be rejected.

For all other relevant information and instructions, please refer to the attached RFQ document.

For your kind information and best regards,