Yerel Yönetişimde Rezilyans Projesi (RESLOG) Kapsamında Bursa Büyükşehir Belediyesi için AccuMark Yazılımı Lisansı ve GERBERdigitizer Alımı

Sayın Yetkili,

            Yerel Yönetişimde Rezilyans Projesi (RESLOG) Kapsamında” kapsamında yapılacak olan  “Bursa Büyükşehir Belediyesi için AccuMark  Yazılımı Lisansı ve GERBERdigitizer Alımı”na ilişkin teklifinizi, en geç 25 Kasım 2021,14:00’a kadar umit.alsac@sklinternational.se   e-posta adresine göndermenizi rica ederiz. Teklifiniz kapsamında Fiyat Teklif Formu ve Ek:1 Diğer Koşullar imzalı ve kaşeli olarak tek bir pdf dosyası halinde gönderilmelidir. Yukarıda belirtilen tarih ve saatten sonra gönderilen teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Saygılarımızla,

RESLOG Turkey Project Office

SKL International

 

Dear Sir/Madam,

          You are kindly requested to submit your price offers to umit.alsac@sklinternational.se   e-mail address until 25 November 2021, 14:00 hrs. for “Procurement of AccuMark Software License and GERBERdigitizer for Bursa Metropolitan Municipality within the scope of Resilience in Local Governance (RESLOG) Project”. Your price offers shall include signed and stamped Price Offer Form and Annex 1: Other Conditions submitted as a single .pdf file. Offers that are submitted later than above mentioned date and time will not be considered for evaluation.

Best Regards,

RESLOG Turkey Project Office

SKL International

Referans Numarası:
RESLOG-TUR-MP-G-2021/20
Son Teklif Verme Tarihi:
25 Kasım 2021

Copyright © RESLOG 2018 – 2023 Tüm hakları saklıdır.

https://www.reslogproject.org/wp-content/uploads/2022/08/Untitled-1.png

Copyright © RESLOG 2018 – 2023 Tüm hakları saklıdır.

https://www.reslogproject.org/wp-content/uploads/2022/08/Untitled-1.png