YEREL YÖNETİŞİM VE GÖÇ BULUŞMALARI SERİSİ SONA ERİYOR

30 Mart 22_1
30 Mart 22_2
30 Mart 22_3
30 Mart 22_4

 

 

Yerel Yönetişim ve Göç Buluşmalarının Son Toplantısını, İltica ve Göç Araştırmaları Merkezi Ortaklığında Gerçekleştirdik.
Marmara Belediyeler Birliği ev sahipliğinde düzenlediğimiz Yerel Yönetişim ve Göç Buluşmaları, İltica ve Göç Araştırmaları Merkezi ortaklığında gerçekleştirdiğimiz “Kapsayıcı Hizmet Sunumu ve Birlikte Yaşam: Göçmen ve Mülteci Perspektifi” başlıklı toplantı ile sona erdi. 30 Mart 2022 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz toplantıda, göçmen ve mülteciler birlikte yaşamı kendi perspektiflerinden anlattı. Göçmenler tarafından kurulan sivil toplum örgütleri, belediye ile etkileşim deneyimlerini paylaştı.
Yerel Yönetişim ve Göç Buluşmaları, RESLOG ve Marmara Belediyeler Birliği ortaklığında düzenlenen, Yerel Yönetişim ve Göç Dizisi yayınlarının ele alındığı online ve yüzyüze etkinliklerden oluşmaktadır. Online etkinliklerin kayıtları, RESLOG youtube sayfasından izlenebilir.
Göç kaynaklı kentsel sorunlar için somut ve gerçekleştirilebilir çözüm önerileri ortaya koymak ve bu çerçevede belediye hizmetlerinin iyileştirilmesine katkı sağlamak amacıyla, uzman katkıları ile hazırlanan 16 yayından oluşan Yerel Yönetişim ve Göç dizisi kitaplarımız ise Türkiye çapında kütüphanelerde ve web sitemizde incelenebilir. 

 

 

Copyright © RESLOG 2018 – 2023 Tüm hakları saklıdır.

https://www.reslogproject.org/en/wp-content/uploads/2022/08/Untitled-1.png

RESLOG by AnahtarCreative. Tüm Hakları Saklıdır.

https://www.reslogproject.org/en/wp-content/uploads/2022/08/Untitled-1.png